Kandidatas į aplinkos ministrus Kęstutis Mažeika žada tęsti pradėtas reformas

kovo 21, 2019
Meškinis česnakas
kovo 17, 2019
Unikali Lietuvoje – plunksnų kolekcija
kovo 21, 2019

Kandidatas į aplinkos ministrus Kęstutis Mažeika žada tęsti pradėtas reformas  

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS)  narys, Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Kęstutis Mažeika teigia, kad jo sprendimą kandidatuoti į aplinkos ministro postą nulėmė premjero Sauliaus Skvernelio ir  „valstiečių“ frakcijos pasitikėjimas.

K. Mažeikos kandidatūrą į aplinkos ministrus premjeras Lietuvos prezidentei Daliai Grybauskaitei ketina pateikti dar šią savaitę.

Apie iššūkius ir būsimus darbus  K. Mažeika kol kas kalba santūriai.  “Turime Vyriausybės programą, kurią reikia  įgyvendinti ir užtikrinti  darbų  tęstinumą, o konkrečiau  juos bus galima aptarti  kiek vėliau. Tiesa,  dar  labai  svarbu  sutelkti  Aplinkos ministerijos darbuotojus,  specialistus, kad  jie tęstų darbus, nes  šiuo metu  jaučiasi šioks toks  išsibalansavimas ir demotyvacija”, – tinklalapiui www.miskininkas.eu  sakė pretendentas į aplinkos  ministrus.

Kokioms sritims  jis teiktų prioritetą ir skirtų  daugiausia dėmesio?  Į šį  klausimą, anot K. Mažeikos, bus galima išsamiau atsakyti  kiek vėliau, kai sulauks sprendimų dėl jo paskyrimo ministru.

“Manau, ir  prezidentė  turės  klausimų.  Bet, manau, aktualiausios probleminės šiai dienai sritys  – pradėtų reformų  tęstinumas: miškų,  aplinkos  apsaugos,  taip pat visas paketas  klimato kaitos” ,- teigė jis.

Dėl Aplinkos ministerijos vadovybės komandos  esą yra pamąstymų, bet pirmiau  reikia sulaukti paskyrimo, o po  to  spręsti  konkrečiau.

www.miskininkas.eu  inf.

Nuotraukos Remigijaus Daugalo