Kviečiame studijuoti Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje

12 vasario, 2019
Paprastasis lazdynas
12 vasario, 2019
Konferencija: Miškininkavimas ir visuomenės lūkesčiai
14 vasario, 2019

Kviečiame studijuoti Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje

Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija (KMAIK), neseniai atšventusi garbingą 90-mečio sukaktį, vienintelė šalyje rengia miškininkystės, sodininkystės specialistus bei hidrotechninės statybos inžinierius ir suteikia profesinio bakalauro laipsnį. Kolegijoje taip pat veikia Želdynų dizaino, Žemėtvarkos ir Nekilnojamojo turto kadastrinių matavimų aukštųjų studijų programos bei Profesinio mokymo skyrius, kuris kviečia įgyti profesiją pagal Miško darbuotojo modulinę profesinio mokymo programą.

Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija savo studijų programas vasario 7–9 dienomis pristatė Vilniuje vykusioje 17-oje tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje “STUDIJOS’ 2019”, kurią organizavo Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Lietuvos parodų ir kongresų centru „Litexpo“. Parodoje taip pat dalyvavo ir KMAIK Profesinio mokymo skyrius (specializuota profesinė mokykla).

KMAIK ir jos Profesinio mokymo skyriaus dėstytojai bei studentai studijų programomis besidomintiems moksleiviams papasakojo apie studijų procesą ir mokymosi aplinką KMAIK, studentiško gyvenimo džiaugsmus ir rūpesčius, galimybes studijuoti užsienyje pagal mainų programas, pristatė plačias karjeros galimybes, kurios atsiveria po studijų kolegijoje – verslo įmonių, kuriančių patrauklias darbo vietas, pasiūlymus bei kitas savirealizacijos galimybes, pateikė vertingų patarimų, kaip planuoti ir kurti savo tolimesnę ateitį.

Jei būsimiems studentams neteko pabuvoti šioje parodoje ar tiesiog likimas „neatnešė“ iki mūsų stendo – nieko tokio: visuomet mums galima parašyti ar paskambinti. Be abejo, laukiame ir atvykstant – juk nieko nėra geriau už gyvą bendravimą, galimybę apsidairyti pačioje mokymo buveinėje! Visą informaciją apie mus ir kontaktus galima rasti čia: www.kmaik.lt

KMAIK inf.