NEMOKAMI nuotoliniai mokymai miško savininkams

13 kovo, 2019
EP siūlo paramą žemės ūkiui susieti su oro taršos mažinimu, taikyti lengvatas elektromobiliams
13 kovo, 2019
Diskusija „Dėl medžiotojų integracijos į krašto gynybą”
13 kovo, 2019

NEMOKAMI nuotoliniai mokymai miško savininkams

Aplinkos ministerija organizuoja nemokamus internetinius nuotolinius mokymus miško savininkams, kuriuos ves Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos (KMAIK) specialistai. Mokymų metu bus galima ne tik pagilinti miškotvarkos, miško atkūrimo bei naudojimo, miško apsaugos ir kitų miškininkystės sričių žinias, bet ir realiu laiku arba iš anksto užduoti su paskaitos tema susijusius klausimus lektoriams.

Kviečiame pasinaudoti puikia galimybe gauti atsakymus į Jums rūpimus miškininkystės klausimus iš šios srities profesionalų.


KMAIK  įgyvendina Aplinkos ministerijos užsakytą projektą dėl miško savininkų nuotolinių internetinių mokymų. Mokymų tikslas – nuotoliniu būdu tobulinti miško savininkų miškininkystės gebėjimus ir žinias, miško ūkio veiklos teisinį reglamentavimą bei praktines aktualijas, suteikti būtiniausių žinių apie pagrindinius miško ūkio darbus, Europos Sąjungos paramą miškininkystės srityje, taip pat atsakyti į miško savininkams aktualius klausimus.

Nuotolinių mokymų tvarkaraštis, trukmė ir eiga

Mokymų (paskaitų) tvarkaraštis yra patalpintas: nuoroda. Nuotoliai mokymai vyks 2–3 kartus per mėnesį, kiekvienos paskaitos laikas bus skelbiamas tinklalapyje http://kmaik.lt/kursu-klausytojams bei išsiųstas elektroniniu paštu į mokymus užsiregistravusiems klausytojams. Vienos paskaitos trukmė – 1,5 val.:  lektoriaus dėstomoji dalis (pranešimas/prezentacija) užtruks 45 min., o likęs laikas bus skiriamas atsakymams į su paskaitos tema susijusius nuotolinių mokymų dalyvių pateiktus klausimus.

Į mokymus užsiregistravęs asmuo, norėdamas dalyvauti nuotoliniuose mokymuose, turi turėti kompiuterį arba išmanųjį telefoną su garso ir vaizdo atkūrimo bei perdavimo įranga ir interneto ryšiu ar kitą įrenginį, atitinkantį šiuos reikalavimus.

Registracija

Registruotis į nuotolinius mokymus prašome el. paštu: s.cernuliene@kmaik.lm.lt. Registruojantis  prašome nurodyti savo vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, rajoną, kuriame yra Jūsų miško valda,  nuotolinių mokymų paskaitos (-ų) pavadinimą (-us) arba eilės numerį (-us) pagal pateiktą mokymų tvarkaraštį. Registracija bus stabdoma  likus 3 val. iki  atitinkamos  paskaitos pradžios.

Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis telefonais: +370 37 383082;  +370 685 84542 arba el. paštu: s.cernuliene@kmaik.lm.lt

Daugiau informacijos: http://kmaik.lt/news/353/84/Nuotoliniai-mokymai-misko-savininkams