100 žibintų Lietuvai

Jono Basanavičiaus gimtinė ir Lietuvos tautinio atgimimo ąžuolynas – unikaliausias kultūros ir gamtos objektas
20 vasario, 2018
Vyksta konsultacijos dėl VMU struktūros ir reikalavimų regioninių padalinių vadovams (PAPILDYTA VMU valdybos pirmininko V.Jasinevičiaus komentaru)
25 vasario, 2018

100 žibintų Lietuvai

Vasario 16-osios išvakarėse Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos (KMAIK)  kolektyvas  kartu su draugais iš LAMMC Miškų instituto, Kauno marių regioninio parko direkcijos, Valstybinės miškų urėdijos Dubravos regioninio padalinio, Mocevičiaus firmos „Ginalas“, Samylų seniūnijos administracijos bei šios bendruomenės gyventojais Girionių poilsiavietėje prie Kauno marių pažymėjo  Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį ir Lietuvai padovanojo 100 žibintų.

Šventę atidarė ir visus jos dalyvius pasveikino KMAIK direktorius prof. Vaidotas Lygis.

Buvęs šios girininkijos girininkas, Seimo narys Kęstutis Bacvinka šventės dalyvius pasveikino Seimo vardu ir kolegijai, kaip ir kiekvienai Kauno rajono mokyklai, padovanojo Lietuvos valstybinę vėliavą.

Į renginį dauguma žmonių atsinešė pačių pagamintus šviesos žibintus – fantazijas, žvakeles, net įdėtas nuo vėjo apsaugančius fakelus ar indus. Minėjime firmos „Ginalas“ atstovai susirinkusius taip pat pamokė, kaip iš medienos rąstelio pasidaryti ilgai liepsnojantį, šilumą ir šviesą skleidžiantį fakelą (kaip jis atrodo, galite pamatyti čia:   www.youtube.com/watch?v=85lhtn0G2YI

Iškilmingai ir linksmai nusiteikę, vadovaujami dainiaus Daukilo, kartu susikibę rankomis šventės dalyviai sugiedojo Tautinę giesmę ir vieni kitiems palinkėjo sutikti dar vieną Lietuvos Laisvės šimtmetį.

Laikas neprailgo klausantis poezijos, dainų bei šokant rateliu. Gerą ūpą kėlė ir KMAI kolegijos liaudiškos muzikos kapela „Laumena“, o tiesiogiai šildė troškinys ir vaistažolių arbata.

Švęskime Lietuvos Laisvės Jubiliejų kartu ir tegul šviečia 100 žibintų Lietuvai!

www.miskininkas.eu