„Hidraulinės sistemos“ vertina klientus, kruopštų darbą ir partnerių palaikymą

29 rugpjūčio, 2019
Parodos – festivalio “Miškai: inovacijos ir tradicijos” programa
28 rugpjūčio, 2019
A. Tebėra – Pareigos keitėsi, geriausios žmogiškosios savybės išliko
1 rugsėjo, 2019

Hidraulinės sistemos“ vertina klientus, kruopštų darbą ir partnerių palaikymą

Kauno raj. Domeikavoje įsikūrusi įmonė „Hidraulinės sistemos“ vertina klientus, kruopštų darbą ir partnerių palaikymą.

1998 m. įkurdamas individualią įmonę Juozas Klimkevičius turėjo daug entuziazmo ir didelį norą pritaikyti užsienio įmonių veiklos patirtį Lietuvoje. Ir jam tai pavyko! Šią vasarą Kauno rajone Domeikavoje įsikūrusiai įmonei „Hidraulinės sistemos“ sukako 21 metai. Daugiau nei dvidešimtmetį skaičiuojančios įmonės direktorius Giedrius Gadliauskas teigia, kad norint išlaikyti stiprias pozicijas hidraulikos srityje, privaloma ne tik tobulai atlikti savo darbą, bet ir gerbti klientus bei turėti lyderiaujančių partnerių palaikymą.

Stipriausi – cilindrų remonto srityje

Įmonės darbo pradžioje jos pagrindinė veikla buvo hidraulinių žarnų gamyba ir prekyba hidraulikos komponentais. Iki šiol bendrovė žinoma, kaip viena iš stipriausių hidraulinių cilindrų remonto įmonių. Tai rodo ir klientų skaičius, ir atliktų darbų kiekiai – vidutiniškai per mėnesį remonto patalpose pagaminama ir sutaisoma apie 300 hidraulinių cilindrų.

Bendrovės sandėliuose sandėliuojama apie 10 tūkst. įvairių sandariklių, kurie naudojami mašinų gamybos pramonėje, gamybos įrenginiuose ir kt., o nesant sandėlyje jis pagaminamas SKF firmos programinėmis staklėmis pagal pavyzdį – sandariklis padaromas per 10 minučių.

Labai reikšmingą bendrovės veiklos dalį užima serviso paslaugos: miško ruošos ir perdirbimo, žemės ūkio, kelių priežiūros, statybos ir kitos technikos techninis aptarnavimas bei remontas.

Įmonė taip pat specializuojasi hidraulinių mazgų, siurblių hidrovariklių ir skirstytuvų remonto darbuose, restauruojant ir gaminant metalo konstrukcijas.

Aptarnauja ir valstybines įmones

Šiuo metu vieni iš svarbiausių įmonės projektų – valstybės įmonės „Kelių priežiūra“, kuri prižiūri ir tvarko virš 21 tūkst. km valstybinės reikšmės kelių, specializuotų technikos priemonių remonto darbai bei aprūpinimas detalėmis. Tarp bendrovės klientų taip pat yra Valstybinės miškų urėdijos padaliniai bei privačios miško ruošos įmonės.

UAB„Hidraulinės sistemos“ įsikūrusi Lietuvos centre, todėl jos sėkmės priežastį lemia ir patogus susisiekimas – į Kauną patogu atvykti iš visų Lietuvos kampelių, juolab kad „Hidraulinės sistemos“ įsikūrusios šalia Vilnius-Klaipėda autostrados.

Vis dėlto nebūtinai klientų technika turi atvažiuoti į bendrovės remonto patalpas – atsižvelgdama į klientų pageidavimus „Hidraulinės sistemos“ įsigijo serviso automobilį, kuriame sumontavo reikalingus įrengimus mobiliojo serviso paslaugoms. Nuvykę pas klientą įmonės meistrai gali atlikti aptarnavimą ir remontą kliento technikos darbo vietoje.

Reikšmingi partneriai – didelis laimėjimas

UAB „Hidraulinės sistemos“ – oficialus amerikiečių korporacijos „EATON“ atstovas, bendrovė taip pat prekiauja Europos lyderių ir vienų iš pasaulio populiariausių ženklų – italų gamintojų technologijomis bei produktais.

Naujos staklės – didesnės galimybės, tikslesnis darbas

Siekiant užtikrinti greitesnį klientų aptarnavimą, neprarandant kokybės ir darbo našumo įmonė atnaujina savo senus įrengimus. Per keletą metų buvo pakeistas naujais įrenginiais tekinimo staklių parkas, kuris yra svarbus cilindrų gamybos ir remonto serviso dalyje. Bendrovės remonto ir gamybinės patalpos sudaro apie 2,5 tūkst. kv. m, o 1200 kv. m ploto remonto dirbtuvėse galima sutalpinti net 20 remontuojamų transporto priemonių.

Šiuo metu įmonėje dirba 37 darbuotojai, kurių vidutinis atlyginimas siekia 1800 eurų. Įmonės vadovaujantys darbuotojai sugebėjo sukurti jauną, darbštų ir draugišką kolektyvą. Smagu, kad jo nariai išvykę ir padirbėję užsienyje grįžta atgal į įmonę, kur gauna gerą atlyginimą ir papildomas naudas.