Įsteigtas KMAIK Alumni klubas

28 balandžio, 2019
Gaisrai niokojo Mažeikių, Dubravos, Kazlų Rūdos, Kretingos miškus
26 balandžio, 2019
Medžio skulptorius Eduardas Titas: ąžuolas pats pasako, ką su juo daryti
28 balandžio, 2019

Įsteigtas KMAIK Alumni klubas

Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje (KMAIK) įsteigtas Alumni klubas. Jo steigiamasis susirinkimas Girionyse (Kauno raj.) veikiančioje kolegijoje įvyko balandžio 24 d. Susirinko kelių kartų šios mokyklos absolventai, iš kurių ne vienas po studijų savo tolimesnį gyvenimą susiejo su savo Alma Mater – dirba KMAIK administracijoje, dėstytojais.

Susirinkime KMAIK Alumni klubo prezidentu vienbalsiai išrinktas Kauno Antano Kvedaro miškų technikumo absolventas, ilgametis Karmėlavos girininkijos (dabar priklauso Valstybinių miškų urėdijos Dubravos regioniniam padaliniui) girininkas, aktyvus visuomenininkas, Kauno rajono savivaldybės tarybos narys Jonas Mačiulis. Steigiamajame susirinkime išrinkta KMAIK Alumni klubo valdyba, kurios pirmininku taip pat išrinktas miškininkas Jonas Mačiulis.

Per daugiau kaip 90 metų skaičiuojančią istoriją kolegija ne kartą keitė savo pavadinimą (Alytaus aukštesnioji miškų mokykla, Vilniaus vidurinė miškų mokykla, Vilniaus miškų technikumas, Kauno miškų technikumas, Kauno Antano Kvedaro miškų technikumas, Kauno aukštesnioji miškų mokykla, Kauno aukštesnioji miškų mokykla ir Dubravos eksperimentinė-mokomoji miškų urėdija, Kauno aukštesnioji mokykla, Kauno aukštesnioji aplinkos inžinerijos mokykla, Lietuvos žemės ūkio universiteto hidrotechnikos ir žemėtvarkos kolegija, Hidrotechnikos koledžas, o galiausiai – Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija) ir statusą – nuo aukštesniosios iki aukštosios mokyklos. KMAIK išgyveno kelias reformas – sujungimus ir atskyrimus. Šiandien ji šalyje pripažinta miškininkystės ir aplinkos inžinerijos mokslo bei studijų institucija, kurios veikla grindžiama efektyvia studijų, taikomųjų tyrimų ir verslo sąveika. Šiuo metu KMAIK bendruomenę sudaro beveik 110 darbuotojų ir daugiau kaip 800 studentų.

KMAIK Alumni klubas kviečia prisijungti visus šios mokyklos istorijai ir ateičiai neabejingus absolventus. Tai ne tik puiki proga vėl susitikti buvusius kurso draugus, mylimus dėstytojus, atgaivinti prisiminimus iš nuostabių studijų metų ar aplankyti savo Alma Mater, bet ir bendromis jėgomis prisidėti prie mokyklos klestėjimo, jos vardo garsinimo, tolimesnės ateities kūrimo. Juk iš tiesų kartu galime daug!

KMAIK inf.