Kviečia lankytis: Valstybinių miškų urėdija pristatė Lietuvos rekreacinių objektų žemėlapį

Ūkininkai, medžiotojai ir miškininkai tariasi, kaip gintis nuo pasėlius siaubiančių žvėrių
3 liepos, 2021
Mieli VDU ŽŪA Miškų ir ekologijos fakulteto, KMAIK Miškininkystės ir kraštotvarkos fakulteto absolventai, Lietuvos miškininkų sąjungos vardu tariame Jums AČIŪ.
7 liepos, 2021

Kviečia lankytis: Valstybinių miškų urėdija pristatė Lietuvos rekreacinių objektų žemėlapį

Valstybinių miškų urėdija pristatė rekreacinių objektų žemėlapį, kuriame kone kiekvienas ras vietą, kurią norėtų patyrinėti iš arčiau. Žemėlapyje iš viso bus galima rasti virš 1250 rekreacinių objektų: pažintinių takų, stovyklaviečių, poilsiaviečių, atokvėpio vietų ir kt.

Šiuo metu žemėlapyje galima rasti šešių tipų rekreacinius objektus: stovyklavietes, pažintinius takus, pažintinius kompleksus, apžvalgos aikšteles bei trasas. Žemėlapis dar pildomas poilsiavietėmis bei atokvėpio vietomis. Žemėlapyje lankytojai ras trumpus objektų aprašus bei jų nuotraukas, atsakingų padalinių kontaktus.

Miškininkai visuomet prižiūrėjo ir įrengia naujus rekreacinius objektus lankytojams, taiso, remontuoja esamus. Kiekvienas regionas gali pasigirti savo išskirtiniais objektais, kurie jau yra tapę traukos taškais lankytojams, tačiau galima atrasti ir mažiau žinomų objektų. Visi Valstybinių miškų urėdijos prižiūrimi rekreaciniai objektai yra nemokami ir atviri visus metus.

Žemėlapis lankytojams pasiekiamas  – https://bit.ly/3qIqnMX