“Logset 8H GTE Hybrid” Austrijoje laimėjo inovacijos prizą

3 gruodžio, 2019
Lietuvos zoologijos sode – svečiai iš šiaurės!
3 gruodžio, 2019
Amalai – nuodingi ir naudingi
4 gruodžio, 2019

“Logset 8H GTE Hybrid” Austrijoje laimėjo inovacijos prizą

Šiemet spalio pradžioje Austrijoje vykusioje  “Austrofoma”  parodoje medkirtė “Logset 8H GTE Hybrid” pelnė dar vieną reikšmingą apdovanojimą – šįkart už inovacijas. Pirmąjį apdovanojimą ši medkirtė gavo 2019 metų liepą, kai Prancūzų miškininkystės žurnalas “Bois International“ išrinko “Logset 8H GTE Hybrid”  medkirtę – „2019 metų miško mašina“.

“Austrofoma” parodoje buvo nominuotos 38 skirtingos kompanijos trijose kategorijose: miško mašinų, ergonomikos ir smulkių miško įrankių (pavyzdžiui, benzino pjūklų). Parodos organizatorė Austrijos miškų asociacija miško mašinų kategorijoje nugalėtoja išrinko būtent “Logset Hybrid” medkirtę. Prizas hibridinei mašinai skirtas už pristatytas puikias inovacijas. Hibridinę jėgainę turinti medkirtė yra produktyvesnė už medkirtę su tradicine jėgaine bei pasižymi didesniu  kuro taupymu.

“Jaučiuosi besididžiuojantis. Iškovotas laimėjimas – svarbus pripažinimas. Tai pirmas kartas, kai “Logset” dalyvavo Austrijoje organizuotoje parodoje, dėl to nominacija leidžia pasijusti ypatingai gerai. Be to, paroda kartu ir tarptautinis renginys su klientais iš viso pasaulio”, – teigia “Logset” gamintojo atstovas Daniel Muller-Habbel, Vokietijoje ir Austrijoje  dirbantis “Logset” atstovu.

Šiuo metu Austrijos miškuose dirba apie 40 “Logset” mašinų. Šio ženklo medkirtėmis, medvežėmis, kirtimo galvutėmis prekiauja bei teikia aptarnavimo paslaugas ir  UAB “Biržų žemtiekimas”.

UAB “Biržų žemtiekimas”