Miškininkystės paroda – festivalis “Miškai: inovacijos ir tradicijos 2019”

1 liepos, 2019
“Miškai: inovacijos ir tradicijos 2019” parodoje-festivalyje – naujovės, seminarai, smagios varžytuvės …
1 liepos, 2019
Miškininkystės paroda – festivalis “Miškai: inovacijos ir tradicijos 2019”
1 liepos, 2019
Miškininkystės paroda – festivalis “Miškai: inovacijos ir tradicijos 2019”
Specializuota miškų ir medienos pramonės bei perdirbimo galimybių paroda kartu su mokslinėmis konferencijomis, seminarais, taip pat miškininkų, miškininkystės, miško technikos ar kitaip su mišku susijusių įmonių darbuotojų varžytuvėmis.
Laikas
Paroda vyks rugsėjo 6 – 7 dienomis .
Vieta
Lyduokiai, Ukmergės raj., Parodos vieta: 55°16’41.5″N 24°57’37.0″E 55.278185, 24.960263
Pagrindinės parodos temos
Plynasis atrankinis, pagrindinis ir sanitariniai kirtimai Jaunuolynų ugdymas Pamiškių formavimas Miško atkūrimas
Mokymai
Prie Ferinkos ąžuolo ir Lyduokių dvare kartu su Lietuvos arboristų asociacija surengsime parkų, miestų medžių priežiūros ir genėjimo seminarą – mokymus.
Parodoje organizuojami seminarai
· “Miško naudojimo intensyvumo alternatyvų vertinimas” . A. Kuliešis · “Pagrindinių kirtimo būdų vertinimas technologiniu, ekonominiu ir ekologiniu požiūriu”. D. Mikšys · “Šlapynių technika” · “Miško bioįvairovės gausinimas atkuriant kirtavietes”. L. Česonienė ir R. Daubaras · „Lietuvos miškų būklė ir miškingumo kaita“. A.Tebėra · „Kuo svarbi miško selekcinė genetinė įvairovė“ · „Miško genetinių išteklių išsaugojimo tikslai ir metodai“ · „Apie medžius senolius, ąžuolynus“. J. Girinas · „Miesto medžių būklės vertinimo ir priežiūros principai“. R. Bakys · „Miško fitosanitarinės problemos“ . VMT · „Gamtinis turizmas“ . L. Daubaras · „Skaitmeniniai matavimai“ · „Miško melioracija“ · „Medžioklė….“ Mielai atsiliepsime ir įtrauksime į seminarų tvarkaraštį taip pat Jūsų pasiūlytas temas. · Parodos metu bus organizuojamos ir profesinio meistriškumo varžybos (medvežių operatorių ir medienvežių vairuotojų, pjūklininkų. Būtina išankstinė registracija). · Atskirą ekspoziciją/specialų seminarą kartu su demonstravimu planuojama skirti Lietuvoje gaminamai technikai propaguoti.
Pasirodymai
Įmonės, pristatančios techniką, turės unikalias galimybes ją pademonstruoti medynuose, o potencialūs pirkėjai išbandyti vietoje atrėžtose biržėse. Upės šlaite bus galimybė pademonstruoti medienos ištraukimą gervėmis ar kitu būdu. Parodoje technikos atstovams suteikiama reali galimybė demonstruoti biržių įdirbimo techniką, pakelių medžių, krūmų šalinimą, pakelių priežiūros galimybes, pamiškių, krūmų frezavimo techniką. Parodoje bus demonstruojama ir autovežių (tralų), priekabų gamintojų, medienos transportavimo, krovos, biokuro ruošos ir kita technika, jų serviso priemonės bei įrankiai.
Festivalis
Organizatoriai įsipareigoja surengti linksmą kultūrinę, sportinę dalį ir garantuoja muzikinių bei humoristinių siurprizų! · protmūšis (miško, gamtos ir medžioklės temomis) · šachmatų ir šaškių turnyrai · mini krepšinio, futbolo, tinklinio turnyrai · virvės traukimas · liaudiški žaidimai kolektyvams ar šeimai bei varžybos žvejams Būtina registracija Į parodą – festivalį kviečiame atvykti bendruomenes su kolektyvais, šeimas, draugijas. Visi už simbolinį mokestį galės pasistatyti palapinę ar turistinį namelį, bus pasirūpinta apsauga ir kitais turistinei vietai būtinais įrengimais bei atributais.
Parodos draugai
Miško darbų rangovų asociacija, Nosted, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija, Lietuvos žemės ir miško savininkų asociacija.
Parodos – festivalio organizatorius
www.miskininkas.eu Direktorius Dainius Šeronas Tel. 8 699 32532