„Miško diena 2017“ Krekenavos girininkijoje

gegužės 17, 2017
Ekspertinis Miškų įstatymo pataisų vertinimas žlugo. Kas toliau?
gegužės 17, 2017
Vieninga buhalterinė apskaita didins miškų valdymo efektyvumą
gegužės 21, 2017

Gegužės 11 dieną Krekenavos girininkijoje vėl šurmuliavo vaikai. Į miškininkų ir mokinių bendromis pastangomis jau septynioliktą kartą suorganizuotą Miško dieną susirinko apie du šimtus 1-6 klasių mokinukų iš Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos, Linkaučių, Upytės ir Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinių mokyklų. Į mišką atskubėję jaunieji talkininkai ir jų mokytojai kibo į darbą. Pradinukai draugiškai tvarkė danielių ir muflonų aptvarą, o šeštokai rengė užduotis miško viktorinai. Po talkos mokinių ir mokytojų laukė ne mažesnis išbandymas „Girinio take“. Čia vaikai turėjo atsakyti į „piktų paukštelių“ jiems pateiktus painius viktorinos klausimus, bei savo jėgas išbandyti pačiose įvairiausiose sporto rungtyse.

Nors šiais metais gegužė ir nelepino malonia šiluma – viktorinos metu pasirodė netgi snaigės, tačiau ši gamtos išdaiga mokinukams nepasirodė baisi, nes visus šventės dalyvius miškininkai pakvietė į girininkijos konferencijų salę, prie židinio, pavaišino karšta arbata ir saldumynais. Renginio pabaigoje miškininkai padėkojo už talką, pagerbė ne tik prie jaunųjų miško draugų prisijungusius ir pirmą kartą miške talkininkavusius pirmokus, bet ir visus dalyvavusius smagioje šventėje.
Atsisveikindami šventės dalyviai dėkojo miškininkams už padovanotą gerą nuotaiką, gražią šventę ir galimybę savo darbu prisidėti prie tvarkos miške.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

WordPress Lightbox Plugin