Miškų politikai skirta konferencija – išskirtinė proga diskutuoti apie šalies miškų ateitį

6 balandžio, 2018
KMAIK kviečia rinktis studijas, susijusias su šiuo metu aktualia atsinaujinančia energetika
6 balandžio, 2018
Svetimžemių sumedėjusių augalų natūralizacija Lietuvoje
9 balandžio, 2018

Miškų politikai skirta konferencija – išskirtinė proga diskutuoti apie šalies miškų ateitį

Kitą savaitę, balandžio 6 d., Aplinkos ministerija ir Aleksandro Stulginskio universitetas kviečia į miškų politikai skirtą diskusiją- konferenciją „Racionalus miško naudojimas – darnaus miškų ūkio pagrindas“. Ji vyks Aleksandro Stulginskio universiteto IV rūmų konferencijų salėje (Universiteto g. 8A, Akademija, Kauno r.). Renginio globėjas – Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis.

Ši konferencija yra puiki proga visiems, kurie neabejingi šalies miškų ateičiai, padiskutuoti bene aktualiausia miškų politikos tema – kaip racionaliau panaudoti ir išsaugoti mūsų miškus, atsižvelgiant į galimus globalius ir vietinius iššūkius.

Kaip numato renginio programa (žr. PRIEDAI), žinomi Lietuvos miškų mokslo atstovai pasidalins savo įžvalgomis apie miško naudojimo galimybes ir perspektyvas įgyvendinant darnaus miškų ūkio principus visuose šalies miškuose. Be to, bus surengta ekspertų diskusija, kai priimantieji miškų politikos sprendimus kartu su moikslininkais, miškų sektoriaus socialiniais partneriais, kitais visuomenės atstovais išsakys savo požiūrius aktualiais miškų politikos klausimais. Jie aptars, kaip reikėtų pagerinti bendradarbiavimą ir komunikaciją miškų sektoriuje, svarstys, kokios yra racionalaus miško naudojimo ribos ir grėsmės jas peržengus, diskutuos, kokio dydžio miško valdos tinkamiausios darniam miškų ūkiui.

Į konferenciją kviečiama registruotis el. paštu me@asu.lt arba tel. 8 37 75 2282.

AM Viešųjų ryšių skyrius