ATNAUJINTA. Padėkim vyriausybei apsispręsti

27 rugpjūčio, 2017
Nemuno deltos regioninis parkas: paukščiai, meškeriotojai ir „dangaus vanduo“
20 rugpjūčio, 2017
Salantų regioninis parkas kadagynas
30 rugpjūčio, 2017

Sveiki, svetainės lankytojai, malonu, kad esate neabejingi miškų reformai, ką rodo mūsų patariamasis balsavimas Vyriausybei, bei komentarai:

Kestutis: Ar dėl Katinų kažkas nevykusiai pajuokavo? O gal su žadėta kompetencija ne kas? Juk nereikia net pagrindinės baigti, kad matytum ASU privalumus. Taigi vienareikšmiškai – ASU vienintelis pasirinkimas. O jei ūkiškai galvojant – tai geriausias sprendimas Katinams – pastatus nugriauti kaip morališkai ir fiziškai susidėvėjusius.

Stepas: Visuotinas aklumas, bukumas, abejingumas ir nupezimas nusileido ant Lietuvos . sugriauti valstybinių miškų sistemą – kad pasiruošti prichvatizavimui… o kontorą – nukišti į rūgpienių / katinų kaimą – valiooo… tai čia yra kaip tik, pagal marazminį scenarijų… kuo kvailiau – tuo geriau… svarbu – kad prichvatizavimo planui nemaišytų … o kas tą 42 „ avilių“ medų iškopinės?

Alvydas: Vyriausybės požiūris: trečdalis Lietuvos teritorijos- kaimo pagrindinės mokyklos lygio problema….

Jurgis: ASU – geresnis pasirinkimas ir geografiškai (labiau Lietuvos vidurys su patogiu susiekimu) ir dėl patalpų kokybės ir dėl artimo ryšio su aukštąja mokykla.

Jonas: Vilniuje Kirtimuose prie čigonų taboro, manau, geriausia vieta būtų.

Kęstas: Miškininkų „kalvė“ ASU vienareikšmiškai atitiktų būsimam urėdijos centrui atitinkančius kriterijus, mokymo bazė, pastatai, susisiekimas.

Sigitas: Profesinės veiklos kokybę lemia daugybė veiksnių: mokslinis-praktinis potencialas, efektyvi komunikacija, gera fizinė ir socialinė aplinka. Visa tai Jūs rasite ASU.

Ir tikriausiai labiausiai nustebinęs: Galima būtų siūlyti dar vieną variantą Kaune, Pramonės pr., buvusį AGI pastatą, jis šalia VMT ir LVMI, pastatas renovuotas, didžiulis plotas, puikus susisiekimas. Pridedu kelias nuotraukas, gaila, kad ne itin kokybiškos.

Džiaugiamės, kad surengę patariamąjį balsavimą Vyriausybei, sulaukėme didelio svetainės lankytojų aktyvumo.  Įdomu, kad už vieną ar kitą siūlymą buvo balsuota ir po kelis kartus. Štai vienas iš mūsų respondentų už Katinų kaimą balsavo net virš 80 kartų !  

Taigi visiems ačiū, prašome siūlykite temas, kelkite klausimus, kiek leis galimybės, stengsimės į tai reaguoti. Juk būdami kartu galime daug !  

Taip pat pateikiame Lietuvos miškininkų sąjungos prezidento  Edmundo Bartkevičiaus nuomonę dėl būsimos VĮ „Valstybinių miškų urėdijos“ buveinės, kurią jis išreiškė ir šalies Ministrui Pirmininkui Sauliui Skverneliui bei aplinkos ministrui Kęstučiui Navickui.  

Pagarbiai

Dainius Šeronas

[poll id=”1″]

Balsavimas sustabdytas. Visiems balsavusiems ačiū.

Miškininkų sąjunga kreipimąsis 1

Rastas

 

ASU

 

Katinų km.