Paskelbtas konkursas Valstybinių miškų urėdijos direktoriaus pareigoms užimti

27 rugpjūčio, 2019
Rimtas renginys kiek apsnūdusioje Lietuvos miškininkystės padangėje
27 rugpjūčio, 2019
Aplinkos ministras sveikina parodą – festivalį “Miškai: inovacijos ir tradicijos”
27 rugpjūčio, 2019

Paskelbtas konkursas Valstybinių miškų urėdijos direktoriaus pareigoms užimti

Papildyta aplinkos ministro Kęstučio Mažeikos komentaru

Aplinkos ministerija paskelbė konkursą valstybės įmonės Valstybinių miškų urėdija (VMU) direktoriaus pareigoms užimti. Pretendentų dokumentai bus priimami iki rugsėjo 6 d.

Būsimam VMU vadovui keliami ir miškininkytės žinių reikalavimai: turėti ne mažesnę kaip trejų metų patirtį miškininkystės ar aplinkosaugos srityje ir ne mažesnę kaip trejų metų vadovavimo didelei įmonei patirtį. Kandidatų tinkamumą vertins Aplinkos ministerijos sudaryta vertinimo komisija.

“Naujam Valstybinių miškų urėdijos direktoriui keliami reikalavimai gerinti įmonės skaidrumą, bendravimą su visuomene ir žiniasklaida, gerinti vidaus kontrolę įmonėje atliepiant geriausias valstybės valdomų įmonių praktikas bei EBPO rekomendacijas”,- komentuoja aplinkos ministras Kęstutis Mažeika.

Kokie iššūkiai laukia ir ko tikimasi iš naujojo VMU vadovo? Ministro teigimu, jis turėtų baigti formuoti vadovų komandą, proaktyviai bendrauti su visuomene – komunikuoti įmonės veiklą, pokyčius, finansinius rezultatus, edukuoti visuomenę apie miškotvarką, užtikrinti tvarų įmonės pelną valstybei, reinvestuoti dalį lėšų į įmonės technologinį atsinaujinimą, mokymus, sukurti motyvavimo sistemą – didinti atlyginimus darbuotojams.

Konkursas VMU direktoriaus pareigoms užimti paskelbtas po buvusio pirmojo VMU vadovo Mariaus Pulkauninko atsistatydinimo, kuris miškininko darbo patirties ir šios srities išsilavinimo

neturėjo. Laikinai VMU vadovauja direktoriaus pavaduotojas Valdas Kaubrė.

www.miskininkas.eu inf.