Spygliuočių sodinukų pakuotės ir ekpozicijos dizaino konkursas

Julius Danusevičius: „Trokštu, kad dėl Lietuvos miškų dirbtų patriotiškai nusiteikę žmonės“
9 birželio, 2021
Vaikų piešinių konkursas „Kodėl noriu būti miškininku“ sulaukė didelės sėkmės
13 birželio, 2021

Spygliuočių sodinukų pakuotės ir ekpozicijos dizaino konkursas

Dizaino programos pirmakursiai sužibėjo vykdydami UAB “Skogran” užsakymą, pagal kurį buvo organizuotas spygliuočių medžių sodinukų pakuotės ir sodinukų ekspozicijos dizaino konkursas. Tai vienas iš Vilniaus dailės akademijos mokymui sukurtų komercinimo pavyzdžių.

Pagal tarp Vilniaus dailės akademijos ir bendrovės „Skogran“ pasirašytą sutartį įmonė įgijo teisę disponuoti trimis konkurso būdu išrinktais kūriniais, kaip galima supakuoti ir parodose bei mugėse pristatyti spygliuočių medžių sodinukus. Iš viso studentai pateikė apie 70 idėjų. Miško darbų paslaugų ir sodinukų auginimo įmonės atstovai dalyvavo idėjų pristatymuose bei išsakė savo komentarus.

„Toks bendradarbiavimas – pliusas ir įmonei, ir studentams. Studentai mokėsi ne tik brandinti idėjas, jas plėtoti, tobulinti, bet ir išgirsti klientų lūkesčius bei galimybes. Šie pustrečio mėnesio buvo nemenkas iššūkis – juk neturėjome nė vieno tikro susitikimo, baksnojome vienas kitam per ekranus. Tačiau pirmo kurso studentai puikiai susitvarkė“, – džiaugiasi studentams vadovavusi  dėstytoja dizainerė Barbora Adamonytė Kei.

Kviečiame pasigrožėti bendrovės “Skogran” atrinktais darbais.

https://www.facebook.com/dizainoinovacijucentras/posts/3998989423470891

I vietą pelnė Vesta Rugilė Nausėdaitė
HOOT: tai laisvę bei atgimimą įkūnijančio miško simbolio – paukščio, įkvėpta pakuotė, kurios ekologiška sudėtis užtikrina, jog ji nesudėtingai suirs.

II vietą pelnė Danas Andriuškevičius
MUSSENA: Modulinė siena iš lankstytų medžio plokščių, kurią galima susidėlioti į įvairių aukščių sieną.

III vietą pelnė Auguras Pipiras
ACRI: tai žvilgsnis į vazoną iš kitos pusės. Atsisakyta daug kur sutinkamos cilindro formos siekiant sukurti ryšį tarp augalo ir jo „namų“. Aštrios vazono formos yra tarsi nuoroda į sodinukų spyglius.