UAB „Autofortas Motors” įgaliotas HYUNDAI, SUZUKI, ISUZU, SSANGYONG atstovas Lietuvoje parodoje – festivalyje “Miškai: inovacijos ir tradicijos” pristatys naujausius šių gamintojų automobilių modelius.

26 rugpjūčio, 2019
Paskelbtas konkursas Valstybinių miškų urėdijos direktoriaus pareigoms užimti
25 rugpjūčio, 2019
Algirdas Augūnas: “Kad būtum stiprus – turi įleisti šaknis”
26 rugpjūčio, 2019

UAB „Autofortas Motors”  įgaliotas HYUNDAI, SUZUKI, ISUZU, SSANGYONG atstovas Lietuvoje parodoje – festivalyje “Miškai: inovacijos ir tradicijos” pristatys naujausius šių gamintojų automobilių modelius.

HYUNDAI SANTA FE – HYUNDAI automobilių gamintojo flagmanas. Itin erdvus, komfortiškas, modernus, saugus ir stilingas.

Naujausiame modelyje pažangiausia Premium klasės saugumo, technologijų ir komforto įranga, leidžianti paversti paprastą važiavimą tikru malonumu kiekvieną kartą įsėdus į šį automobilį. Be gausybės privalumų, šiam modeliui, kaip ir visiems Hyundai naujiems automobiliams, suteikiama geriausia garantija rinkoje – 7 metai be ridos apribojimų.

Naujasis SUZUKI VITARA – populiariausias SUZUKI gamintojo  modelis Lietuvoje. Naujame modelyje – pažangiausių technologijų ir saugos paketai, aukštesnės kokybės salono medžiagos, atnaujintas išorės dizainas. Šio modelio stiprioji pusė – puikus pravažumas ir patikimumas už patrauklią kainą. Sukurta Lietuvos keliams!

Legendinis SUZUKI JIMNY – 50-ojo gimtadienio proga pristatomas visiškai atnaujintas jo modelis. Visa, kas svarbiausia, išliko. JIMNY ir toliau yra tikras visureigis, turintis atskiro kopėčių tipo rėmo konstrukciją ir žemesnio laipsnio pavaros režimą. Per trumpą laiką nuo naujausio modelio pristatymo jis surinko nominacijas Pasaulio, Europos ir Lietuvos geriausių automobilių rinkimuose. Vienintelis šio modelio minusas – juo žavisi ir jo trokšta ženkliai daugiau klientų, nei SUZUKI gamintojas spėja jų pagaminti.

Naujas ir patobulintas ISUZU D-MAX – energingas sportiškas dizainas, galia ir praktiškumas. Automobilyje montuojamas „High-Power“ variklis su kintamos geometrijos turbina, kuriam nereikia naudoti papildomos „AdBlue“ priemonės. Šis variklis, gerindamas pagreitį kelyje bei bekelėje, išlaiko pastovų sukimo momentą, be to, suteikia  3500 kg vilkimo galią. Galimos dvi D-MAX modifikacijos – SPACE CAB (su už sėdynių esančia praktinės paskirties erdve) ir DOUBLE CAB (su talpia kabina, skirta penkiems žmonėms, taip pat papildoma erdve daiktams bei įrangai).

www.autofortasmotors.lt