UAB “Intrac Lietuva” atidarė naują klientų aptarnavimo centrą Vilniuje

31 spalio, 2019
Aplinkos apsaugos komitetas svarsto naujas Miškų įstatymo pataisas (papildyta)
31 spalio, 2019
Išėjusieji mums labai daug reiškia
1 lapkričio, 2019

UAB “Intrac Lietuva” atidarė naują klientų aptarnavimo centrą Vilniuje

Miško ruošos, kelių tiesimo, statybos, krovos mašinų ir įrangos tiekimo bei serviso uždaroji akcinė bendrovė “Intrac Lietuva” šią savaitę, spalio 21 d. , oficialiai atidarė  naują  klientų aptarnavimo centrą  Vilniuje,  Ušos g. 2. “Intarc Lietuva”  yra  Švedijos kompanijos  „Intrac Group“ AB antrinė  įmonė ir  atstovauja daugeliui gerai žinomų tarptautinių gamintojų – ji  vienintelė įgaliota “John Deere Forestry”, “CASE Construction”, “Manitou”, BOMAG  prekinių ženklų  atstovė Lietuvoje.

Sostinėje 1320  kv. m.  ploto aptarnavimo centras suprojektuotas ir pastatytas pagal  sunkiajai  technikai  remontuoti ir aptarnauti tinkamus reikalavimus bei yra aprūpintas pačia moderniausia įranga. Aptarnavimo centrą sudaro  gamybinė ir prekybinė – administracinė dalys.

Gamybinėse patalpose pagrindinės dirbtuvės  su pagalbiniais mechaninio agregatų remonto ir įrankių cechais užima apie 500 kv. m. Jose sumontuotas 12,5 t keliamosios galios kranas, įrengtos trys įgilintos  aptarnavimo   linijos. Vienu metu šiose dirbtuvėse gali būti aptarnaujama ir remontuojama iki 8 sunkiosios technikos vienetų.

Įrengta atskira  plovykla ir paruošimo patalpa suteikia galimybę  įdėmiau apžiūrėti ir nustatyti problemines  remontuotinos technikos vietas bei grąžinti ją vartotojams ne tik tvarkingą, bet ir švarią.  Dviejų aukštų  atsarginių dalių sandėlyje šiuo metu sandėliuojama apie 2500 skirtingų atsarginių dalių variantų. Be to, gamybinės dalies darbuotojams įrengtos  erdvios  buitinės ir poilsio  patalpos.

Likusiąją pastato dalį užima dviejų aukštų 460 kv. prekybinės ir administracinės patalpos. Pirmajame aukšte   įrengta  klientų aptarnavimo salė, likusioje dalyje įsikurs įmonės darbuotojai ir administracija.

Pastatas  priklauso bendrovei UAB “Magolta”, kuriuo UAB “Intrac Lietuva”  naudosis pagal  ilgalaikę nuomą. Iš viso  investicijos  į pastato statybą ir įrengimą siekia 1,8 mln. eurų.

„Šio centro atidarymas ilgai lauktas, sprendimo ieškojome jau nuo 2015 metų. Po įmonės atstovybės perkėlimo į erdvesnes ir modernesnes patalpas 2015 m. Kaune,  naujo filialo atidarymo 2016 m. Panevėžyje, tolesnis logiškas žingsnis  buvo Vilniaus atstovybės modernizavimas. Dabar sostinėje galime aptarnauti daugiau technikos, darbus atlikti greičiau ir efektyviau, tad neabejojame, jog klientai tai įvertins. Pagrindinis UAB „Intrac Lietuva“ tikslas – gerinti parduodamos ir aptarnaujamos technikos remonto kokybę ir greitį, o tam turi sukurti geras darbo sąlygas  darbuotojams,  aprūpinti modernia įranga bei  įrankiais, nuolat mokyti“,  – teigia įmonės vadovas Rimantas Damkauskas.

Bendrovė dar turi atstovybes Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje. Įmonėje šiuo metu dirba 60 darbuotojų, iš jų 29 – Vilniuje.

UAB “Intrac Lietuva”  2018 m. pasiekė 15,9 mln. eurų pardavimų  apyvartą ir uždirbo 238 tūkst. eurų pelno. Per devynis  šių metų mėnesius, neaudituotais duomenimis,  bendrovės apyvarta išaugo 2,6 proc. ir sudarė 11,9 mln. eurų.

Švedijos kompanija “Intrac Group AB” yra vienintelis įgaliotas tiekėjas, atstovaujantis  prekės ženklams “John Deere Forestry”, “Case Construction”,  “Manitou”, BOMAG, “Massey Fergusson” ir kt.  Šiuo metu Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje  skirtinguose miestuose veikia 13 jos prekybos ir  aptarnavimo padalinių, daugiau nei 50 mobiliųjų aptarnavimo ir remonto automobilių.