Vaikų piešinių konkursas „Kodėl noriu būti miškininku“ sulaukė didelės sėkmės

Spygliuočių sodinukų pakuotės ir ekpozicijos dizaino konkursas
12 birželio, 2021
Bus atnaujinamas Čepkelių raisto mokomasis takas
13 birželio, 2021

Vaikų piešinių konkursas „Kodėl noriu būti miškininku“ sulaukė didelės sėkmės

Didelio susidomėjimo sulaukęs mokinių rašinių konkursas „Kodėl noriu būti miškininku“ pratęsė vaikų kūrybines svajones ir pasiryžimą saugoti bei puoselėti mūsų girias piešinių gausa.

Tokio pat pavadinimo konkurse jaunieji gamtos ir medynų mylėtojai savo nuoširdžius jausmus ir norus išreiškė įvairiausiomis ryškiomis spalvomis pieštukais ar teptukais, o jų piešiniuose dominavo medžiai, paukščiai ir žvėreliai, žydinčios gėlės bei jie patys šalia. Tikrai – jaunųjų piešimo talentų turime daug !

Mokinių piešinių konkursas „Kodėl noriu būti miškininku“ nustebino net jo organizatorius – vaikai atsiuntė beveik 100 darbų – ir tai karantino sąlygomis. Skelbėme, kad nugalėtojais taps pirmieji 50 autorių, atsiuntę kūrybišką piešinį, kuriame atsispindi jo gamtinė pasaulėjauta ir santykis su mišku. Dabar aišku, kad laimėtojų daug daugiau – išrinkti geriausius tiesiog neįmanoma, nes visi jie puikūs ir šilti.  

Šis konkursas – gera proga suaugusiems, ypač susijusiems su miškais, išvysti vaikų siekius, o vaikams pasijusti atsakingais piliečiais už Lietuvos miškų ir kito žaliojo rūbo išsaugojimą bei gausinimą.

Konkursų nugalėtojai bus apdovanoti š. m. rugsėjo 17 d. Kaune konkurso „Kodėl noriu būti miškininku“ nugalėtojų šventėje, kurioje jie bus supažindinti su miškininkų rengimo mokslo įstaigomis, miškininkų ir gamtosaugininkų veikla. Iki šventės piešiniai, kaip ir rašiniai, bus  viešai skelbiami.

Dėkojame rašinių ir piešinių konkursų globėjams – Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkei Aistei Gedvilienei ir Lietuvos aplinkos ministrui Simonui Gentvilui, taip pat konkurso draugams – miškų tarnyboms, mokymo įstaigoms, privačių miškų organizacijoms ir įmonėms.

Iki mielo susitikimo rugsėjį.

www.miskininkas.eu inf. 

Viltės Pūraitės piešinys