„Vermeer“ smulkintuvai demonstruos efektyvią biokuro gamybą

Keturratis: gamtos draugas ar jos niokotojas?
21 balandžio, 2022
Kodėl energetinės krizės akivaizdoje neišnaudojami vietiniai resursai?
21 balandžio, 2022

Specializuotoje konferencijoje ir parodoje  „Tvari biomasės energija 2022“, kuri balandžio 28 d. vyks Druskininkų prieigose, miške šalia Mašnyčių,  bus galima gyvai pamatyti įvairią dirbančią biokuro gamybos ir kitą miško techniką. Savo galimybes renginyje pademonstruos ir „Wermeer“ korporacija, turinti  atstovus Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse. Kompanijai šioje rinkoje atstovauja „Vermeer Baltic“.

„Vermeer“ markės horizontalūs ir bunkeriniai smulkintuvai bei šakų ir kelmų smulkintuvai leidžia greitai perdirbti medienos atliekas į naudingą mulčią, biokurą arba į pluoštą, skirtą kompostui ruošti. Tai patvarūs ir galingi įrenginiai, kurie  labai efektyviai perdirba organines medžiagas į norimą smulkios medienos produkciją. Kompanijos „Vermeer“ ir „Wildcat“  nuolat tobulina savo technologijas, taiko inovacijas ir yra lyderės šioje srityje. Atliekų perdirbimas ir biokuro gamyba šiuo metu yra vienos iš  labiausiai besivystančių pramonės šakų pasaulyje, be to, ypač prisidedančios prie žaliojo kurso politikos įgyvendinimo.

Kompanija „Vermeer“ siekia patenkinti reikliausius savo klientų poreikius ir jiems siūlo „žaliosios linijos“ produkciją, taip pat greitą bei kokybišką aptarnavimą. Kartu ji pasirūpina, kad įrenginiai būtų tinkamai naudojami, suteikia konsultacijas ir techninę jų priežiūrą.

Sukurti pritaikant technikos naujoves, kurios didina darbo našumą,  supaprastina techninę priežiūrą ir operatoriaus darbą, „Vermeer“ komposto vartytuvai, horizontalūs ir bunkeriniai smulkintuvai, taip pat „Wildcat“ būgniniai sietai yra patikimi bei visiškai atitinka šiuolaikinius europinių standartų reikalavimus. Tad įdomios ir naudingos pažinties!

Minėtą renginį Mašnyčiuose organizuoja tinklalapis www.miskininkas.eu kartu su Lietuvos biomasės energetikos asociacija „Litbioma“.

video: https://www.vermeer.com/em/brush-chippers