“Vimek” – kompaktiškos klasės mašinų lyderis

9 rugsėjo, 2019
Anykščių šilelio draustinyje kertami pavojingi medžiai
8 rugsėjo, 2019
VMU kviečia į mišką ir dovanoja daugiau kaip 60 nemokamų renginių
10 rugsėjo, 2019

Vimek” – kompaktiškos klasės mašinų lyderis

Miškininkystės parodoje “Miškai: inovacijos ir tradicijos” UAB “Biržų žemtiekimas” pristatys naujovę – miško ūkio mašinas, skirtas moderniam retinimui ir miško priežiūrai.

AB „Vimek“- rinkos lyderė pasaulyje, gaminanti modernias miškų ūkio mašinas retinimui ir miško priežiūrai. Šios naujos kartos mašinos nepalieka plačių ir gilių provėžių, nesuniokoja miško paklotės ir augančių medžių. Tai leidžia auginti produktyviausius želdinius, nes nėra būtinas pravažiavimo takas.

Miško technika „Vimek“ derina aukščiausią kokybę konkurencingomis kainomis. „Vimek“ mašinos yra gerokai pigesnės nei daugelio jų kolegų – tiek pagal pradines, tiek vėlesnes eksploatavimo išlaidas, kartu užtikrina profesionalią įrangą su visų būtinų funkcijų rinkiniu. Mašinų paskirtis apima visų rūšių retinimą, kirtimą ir kitą miško tvarkymą. Tuo mašinos yra unikalios ir garantuoja minimalias eksploatavimo išlaidas ekonomiškiausiai atliekant retinimo darbus.

„Vimek“ mašinų svoris mažesnis nei 5000 kg, todėl joms transportuoti nereikia didelių gabaritų mašinos, jas gali pergabenti mažesni ir lengvesni sunkvežimiai ar priekabos.

“Vimek” – lanksti, daug idėjų turinti įmonė ir 100 metų gyvavimo istoriją. Jos kelionė fantastiška – nuo kalimo dirbtuvių iki šiuolaikinių miškų ūkio mašinų.

Manevringa ir efektyvi medkirtė

„Vimek 404 SEB“ – labai manevringa ir efektyvi septintos kartos medkirtė, skirta visų rūšių miško kirtimui, kur medžių diametras iki 30 centimetrų. Medkirtė gali pasisukti net 80o kampu, vairuojama lankstaus rėmo ir priekinės ašies. Tokiu būdu galima labai lengvai manevruoti tarp medžių, nebūtinas tiesus pravažiavimas tarp jų. Per dieną pagaminama 50-60 kub. metrų medienos, sunaudojant 5-6 lt kuro per valandą.

Techninės specifikacijos

Variklis – CAT C2.2T ORA, 60 AG 3A etapas

Transmisija – kombinuota hidraulinė-mechaninė

Plotis – 1835 mm

Ilgis – 4456 mm

Prošvaisa – 424 mm

Svoris su kranu ir kirtimo galva – 4400 kg

Padangos – 500/60-22,5

Greitis – 0 – 14 km/h.

Ratų formulė – 4×4

Hidraulinis manipuliatorius – „Mowi 2046“, siekis – 4,6 m, sukimosi kampas – 270 °

Kirtimo galva – „Keto Forst Silver Xtreme“ arba „Suprime V3“

Didžiausias pjauto medžio skersmuo – 300 mm

Kompiuterinė matavimo sistema – DASA H50 / H60 / H70

Rėmas – sujungtas su pasukamais priekiniais ratais

Medkirtės ratų sukimosi kampas – 80 laipsnių

Operatoriaus kabinos oro kondicionierius

Radijas su „bluetooth“

LED priekiniai žibintai kabinoje ir ant krano

Papildoma įranga:

Plieninės grandinės ant ratų

Užuolaidos nuo saulės

Dyzelinis arba elektrinis variklio šildytuvas

Hidraulinė amortizacija kranui pakelti ir pasukti

Elektriniai kuro siurbliai ir hidraulinės alyvos

Sortimento žymėjimo sistema

Kelmų apdorojimo sistema

Kirtimo galva pjauti lengvą medieną „Vimek C12“

Ekskavatoriaus gremžto kaušas su rotatoriumi

Ilgalaikis bendradarbiavimas

“Vimek” tikslas – būti kompaktiškos klasės lyderiu pasaulyje. Tai reiškia, kad mes ir toliau siūlysime platų modelių asortimentą, aktyvų ir išsamų prekybininkų tinklą, profesionalų aptarnavimą ir palaikymą, stengsimės greitai pristatyti gaminius ir atsargines dalis, organizuosime mokymus ir pan.

Mūsų mašinos – patogios ir stiprios, konstrukcija tvirta. Mašinas mėgsta ir vairuotojai, ir rangovai, ir miško savininkai. Šiuolaikinėje miškininkystėje – tai pačios kompaktiškiausios, lanksčios ir išmetančios mąžą teršalų kiekį mašinos bei paliekančios pačius mažiausius pėdsakus aplinkoje.

Per patronuojančią bendrovę „Cranab“ priklausome „Fassi“ grupei. Tai reiškia, kad turime stiprių ir stabilių savininkų tarptautinį pripažinimą ir tvirtą pagrindą mašinų pramonėje, kas suteikia „Vimek“ galimybę toliau kurti, ko siekiame: kompetenciją, tobulėjimą, asmeninį išskirtinumą ir buvimą.

Švedijos „Vimek“ gaminamos profesionalios lengvos ir labai patvarios mašinos unikalios savo galimybėmis ir techninėmis savybėmis: kombainai, miškovežiai, miško technika. Šių mašinų idėja paremta nauja šiuolaikinės miškininkystės idėja, raginančia miškus retinti, nenustatant technologinių koridorių, tai yra, be priverstinio augančių medžių kirtimo, kas leidžia auginti produktyviausius sodinukus.

Galingas ir efektyviai degalus vartojantis CAT variklis

Dvejopas valdymas su tiksliausiu pasukimo kampu rinkoje H50 arbaH 70

Atjungiama ratų pavara sudaro galimybę transportavimui prikabinamoje priekaboje