www.miskininkas.eu laukia 1 000 000-ojo skaitytojo

vasario 5, 2018
K. Starkevičius: „Laikas stabdyti nežabotą miškų išpardavimą“
vasario 5, 2018
Įgyvendins integruotą gamtosaugos projektą už 17,2 mln. eurų (papildyta)
vasario 6, 2018

www.miskininkas.eu laukia 1 000 000-ojo skaitytojo

Sveiki,

Mūsų svetainei www.miskininkas.eu – dar tik vieneri metai, bet per šį laiką įgijome didelę lankytojų auditoriją – unikalių skaitytojų daugiau nei 100 000, o bendras apsilankymų  skaičius svetainėje – per  930 000. Netrukus sulauksime ir MILIJONO. Esame įstikinę, kad pirmais veiklos  metais tai tikrai nėra prasti rezultatai. Žinoma, visada yra ir galimybių, ir norų nuveikti daugiau.

Pagal lankomumą skaitomiausias straipsnis, sulaukęs  30 702 skaitytojų  – „Lietuviško verslo suktinis Suomijos miškuose“ (2), antroje vietoje, pasiekęs  25 120 skaitytojus – „Padėkim vyriausybei apsispręsti“, trečioje, sudominęs  17 177 skaitytojų – „Nemuno deltos regionis parkas“,  ketvirtoje, sulaukęs  9 793 skaitytojų susidomėjimo – „Urėdijų reforma: 26 padaliniai su filialo statusu“, o penktoje, kurį skaitė  9181 skaitytojai – „Aplinkos ministras: Valstybinių miškų urėdija bus mobili ir didžiausia Lietuvos įmonė“.

Populiariausias straipsnis pagal unikalių skaitytojų skaičių, siekiantis 5180 skaitytojų – „Miškininkų turnyro finale Prienuose triumfavo „Šakių MU“. Gerai buvo skaitomi ir šie straipsniai: „Garsios miškininkystės parodos Švedijoje dalyviai graibstė lietuvišką produkciją“, „Skandinavų simpatijas užkariavę mažeikiškiai savo produkciją puoš trispalve“, „Iš naujo atrask Vilkaviškio rajoną“, publikacijos apie miškininkų šeimas, miškų reformą Latvijoje, ir, žinoma, mūsų signataro, pirmojo atkurtos nepriklausomos Lietuvos miškų ministro prof. V.Antanaičio interviu apie atkurtos šalies miškus ir miškininkystę.

Tai pirmiausia pasiekta portalo darbuotojų ir autorių profesionalumo dėka, intensyviai, kūrybingai dirbant  redaktorei Angelei Adomaitienei, bendradarbėms Rasai Liškauskaitei, Daivai Červokienei, Vilmai Kasperavičienei, taip pat pasitelkus Jūsų pasiūlytas temas ir idėjas. Straipsniuose net ir kritikuojant mūsų valdžios atstovus, tikrai nerasite pagiežos ar pasityčiojimo, kas, mūsų nuomone, tiesiog nepriimtina.

Portalas be svarbiausios – skaitytojų informavimo funkcijos – įsijungė ir į kitas iniciatyvas, renginius. Suorganizavome ir miškininkų krepšinio turnyrą, kuriame apdovanojimus įteikė ne bet kas, o krepšinio legenda Arvydas Sabonis. Didelio pasisekimo sulaukė ir mūsų surengtos šaudymo varžybos. Nuoširdžiai dėkojame idėjų autoriams, visems, prisidėjusiems prie organizavimo, bei svarbiausia – dalyviams.

Taigi, džiaugiamės, kad randate sau naudingos informacijos mūsų straipsniuose, esame atviri Jūsų idėjoms ir pasiūlymams.

Pagarbiai

www.miskininkas.eu

Direktorius  Dainius Šeronas