“Giliukai” sodino medelius Kazlų Rūdos didžiagirėje

Sengirės: kur dėti kablelį sakinyje: „Kirsti negalima palikti“?
11 kovo, 2024

“Giliukai” sodino medelius Kazlų Rūdos didžiagirėje

Kauno rajono Akademijos mokyklos-darželio “Gilė” 2a ir 2b klasių mokiniai įsitraukė į išskirtinį įvykį – medelių sodinimo renginį Kazlų Rūdos didžiagirėje. Tai buvo ne tik galimybė prisidėti prie gamtos puoselėjimo, bet ir puiki proga mokytis bei linksmai leisti laiką su bendraminčiais.

Minėtas renginys vyko balandžio 9 dieną, kai labai šilta pavasario saulė pakvietė visus į miško pakraštį. Mokiniai drauge su mokytojomis Rasa Kazakevičiene ir Vilma Pyrantiene išskubėjo į šį nuotykį – kiekvienas su savo kastuvėliu, dideliu užsidegimu ir plačiomis šypsenomis. Per sodinimą vaikai ne tik mokėsi, kaip teisingai sodinti medelius, bet buvo įtraukti ir į įvairius užsiėmimus bei konkursus: buvo skaičiuojamas medžių amžius, atpažįstamos medžių rūšys… Ir  visa tai gamtoje, miške – ne paveikslėliuose!

“Giliukai” labai noriai demonstravo savo įgūdžius ir žinias apie gamtą, džiaugėsi puikiu oru. Po darbų ir konkursų visi galėjo atsipalaiduoti bei pailsėti. Įmonė pasirūpino vandeniu ir skanėstais, kurie puikiai tiko po aktyvių valandų miške. Dalyvavimas šiame renginyje buvo ypač vertingas ir dėl to,  kad mokiniai sutvirtino savo  kaip komandos bendravimo ir bendradarbiavimo ryšius, patyrė džiugesį tapę  gamtos puoselėtojais – miško sodintojais!

Nuoširdžiai dėkojame renginio organizatoriams –  UAB “Eigila” generaliniam direktoriui Audriui Dulskui, Lietuvos privačių miškų savininkų asociacijai bei tinklalapio www.miskininkas.eu vadovui Dainiui Šeronui ir tikimės panašių malonių susitikimų ateityje. 

Rasa Kazakevičienė

Nuotraukos Rasos Kazakevičienės ir Dainiaus Šerono