Konkursas ir dovana: knyga “Sūduvos girios”

22 kovo, 2020
Kovo 20-oji – Pasaulinė Žemės diena. Kovo 21 dieną minime Tarptautinę miškų dieną.
20 kovo, 2020
Paskelbtas 2020 – ųjų rūšių dešimtukas
22 kovo, 2020


Konkursas ir dovana: knyga “Sūduvos girios”

Tinklalapis www.miskininkas.eu  skelbia konkursą, o jo nugalėtojai galės džiaugtis gražia dovana: penki teisingai į klausimus atsakę dalyviai bus apdovanoti gausiai iliustruota nauja knyga  apie Sūduvos girių ir miškų ūkio istorinę apžvalgą “Sūduvos girios”.

KONKURSAS  

Jums tereikia www.miskininkas.eu teisingai atsakyti į pateiktus klausimus apie mūsų šalies teritorijoje naudotų ploto ir svorio matų dydžius  bei atsiųsti e.p. miskininkas.eu@gmail.com iki balandžio 3 d. 

 Nugalėtojai bus paskelbti tinklalapyje  www.miskininkas.eu  balandžio 5 d. Nugalėtojai bus nustatomi pagal atsakymų  išsiuntimo laiką – pirmenybė teikiama anksčiausiai išsiuntusiems.

www.miskininkas.eu ir autoriai ir jų šeimos nariai nugalėtojais nebus skelbiami. Senovinius matus rasite knygoje “Sūduvos girios”.

SENOVINIAI  PLOTO MATAI. KIEK  TAI?   

1 dešimtinė

 1 lietuviškas margas

 1 lenkiškas margas

 1 lietuviškas valakas 

 1 lenkiškas valakas  

SENOVINIAI  SVORIO  MATAI.  KIEK  TAI? 

1 akmuo

1 lietuviškas birkavas

1 ląstas 

1 pūdas

 1 lietuviškas svaras

Miškininkystės žinovų Algirdo Bruko, Romualdo Deltuvo, Romualdo Mankaus  parengtą knygą ” Sūduvos girios” apie  Sūduvos girių ir miškų ūkio istorinę apžvalgą galite įsigyti tiesiai iš leidėjo, pervesdami į leidejo VŠĮ “Muzikos fiesta” sąskaitą LT98 7044 0600 0813 9350 AB SEB bankas 22 eurus.  Knygą nurodytu adresu Jums pristatys kurjeris. Kurjerio paslaugos į kainą įskaičiuotos.


Knygą galite rasti ir “Vagos” knygynų tinkle https://www.vaga.lt/index.php?route=product/search&search=S%C5%ABduvos%20girios&autorius=S%C5%ABduvos%20girios&leidk=S%C5%ABduvos%20girios