Universalus pjūvių meistras STIHL GTA 26 – puikus pagalbininkas

10 liepos, 2020
Žaliosios edukacinės erdvės
10 liepos, 2020
Drevinė bitininkystė Dzūkijos nacionaliniame parke
10 liepos, 2020

Naujiena! Solidus pagalbininkas kasdieniuose sodo ir laisvalaikio projektuose

Naujasis STIHL GTA 26 genėtuvas – nepaprastai universalus ir kompaktiškas įrankis, skirtas darbui sode su mediena. Nuo šiol savo sodo projektus įgyvendinsite be jokio vargo! Be to, nustebsite pamatę, koks malonumas dirbti su naujuoju STIHL GTA 26.

Tegul Jūsų neapgauna GTA 26 dydis – tai iš tikrųjų labai solidus pagalbininkas namuose, sode  ar kitoje buities zonoje. Naujasis STIHL GTA 26 akumuliatorinis genėtuvas pasižymi dideliu pjovimo našumu, ergonomišku dizainu, tyliu darbu ir ilgu veikimo laiku. Įrenginys valdomas labai paprastai ir patogiai. Dešimties centimetrų ilgio pjovimo juosta leidžia pjauti šakas, šakeles, kvadratines ir apvalias lentas ypač tiksliai. Įrenginyje sumontuota aukštos kokybės STIHL pjūklo grandinė, kuriai pakeisti nereikia papildomų įrankių. GTA 26 – naujosios STIHL AS akumuliatorinių įrenginių sistemos dalis. Šiai sistemai taip pat priklauso naujos akumuliatorinės žolės ir gyvatvorių žirklės HSA 26. AS sistema bus plečiama toliau. 

Mobilumas ir universalumas

Kompaktiško dizaino STIHL GTA 26 genėtuvas – universalus įrankis daugeliui poreikių! Šis mažas sodo pagalbininkas galės pakeisti grandininį pjūklą ar gyvatvorių žirkles mažesnių šakų pjūviams. STIHL GTA 26 akumuliatorinis genėtuvas patogus naudoti ir yra lengvas  –  jis sveria tik 1,4 kg, įskaitant AS 2 akumuliatorių. Novatoriškas įrankis tinka ne tik efektyviai medžiams ir krūmams genėti, bet ir medienos darbams –  nuo tvoros iki namelio medyje statybos. STIHL genėtuvas valdomas labai paprastai ir patogiai. Jis ypač pravers  sodų  savininkams bei  žmonėms, mėgstantiems įdomius laisvalaikio projektus.

Paprastas naudojimas


GTA 26 yra kompaktiškas ir lengvas, grandinė įtempiama vienu paspaudimu, įrankiui nereikia jokių degalų. Grandinė pakeičiama taip pat be įrankių. Įsigiję GTA 26 genėtuvą kartu su įrankio komplektu gausite viską, kad iškart galėtumėte pradėti darbus.

Galia

Tvirta STIHL „Picco Micro 3“ pjovimo grandinė sukurta našiam ir galingam pjovimui. Grandinės greitis – 8 m/s. Su vienu pilnai įkrautu 10,8 V LITHIUM-ION STIHL AS 2 akumuliatoriumi GTA 26 gali supjauti iki 80 lentų ar šakų, kurių skersmuo – iki Ø 4 cm.

Tylus veikimas


GTA 26 garsas yra mažesnis nei 85 dB / A.  Dirbant nereikia apsaugos ausims.

Ergonomiškas 

Dėl subalansuoto svorio centro, apgalvoto dizaino ir mažos vibracijos dirbti su GTA 26  ypač patogu,  jo dizainas leidžia viso darbo metu matyti pjovimo juostą. Ergonomiška, neslidi valdymo rankena ir lankstus apsauginis dangtelis užtikrina saugų darbą. Norint patikrinti akumuliatoriaus įkrovos lygį užtenka paspausti mygtuką. Užsidegus ryškiam LED įkrovimo indikatoriui vartotojas visuomet informuojamas apie likusią akumuliatoriaus talpą.

Sandėliavimas 

Kompaktiškas  įrankis  komplektuojamas su STIHL krepšiu, kurį galima patogiai transportuoti su visais priedais ar sandėliuoti pritvirtinant prie sienos.

Saugaus darbo nurodymai: 
– Dirbdami naudokite abi rankas. 
– Nešiokite apsauginius akinius.
– Dėvėkite darbo pirštines.
– Užsidėkite šalmą, jei yra pavojus, kad gali nukristi šakos. 
– Klausos apsauga – nereikalinga.

Rinkinyje:
1 x ličio jonų akumuliatorius AS 2, 28 Wh, 10,8 V;
1 x standartinis įkroviklis AL 1;
1 x „Light“ pjovimo juosta, 10 cm;
1 x 1/4 colio „PM3“ pjovimo grandinė, 10 cm;
1 x „Multioil Bio“, 50 ml;
1 x gabenimo krepšys, juodas / oranžinis, su tvirtinimu prie sienos.

Kaina: 159 eurai

Universalųjį  STIHL GTA 26  galite įsigyti internetu. Teiraukitės pas artimiausią STIHL prekybos atstovą. Plačiau apie įrankį video:https://www.youtube.com/watch?v=wMSy2iA7_Pw&feature=emb_logo