JENSEN – patogiam darbui

„Judrės medžio“ vadovas giria patikimai tarnaujančias STAS puspriekabes
25 balandžio, 2022
UAB “Enax” pristato “Loglift”
25 balandžio, 2022

JENSEN  – patogiam darbui

Vokietijos įmonė JENSEN turi  beveik 140 metų patirtį mašinų gamybos srityje, nesvarbu, ar tai serijinė gamyba, ar atskirų mašinų gamyba. JENSEN gamina medienos smulkintuvus ir pagal individualius klientų poreikius. Sukaupta ilgametė patirtis yra bendrovės dabartinių naujovių variklis. Kaip dirba JENSEN technika, bus demonstuojama konferencijoje – parodoje „Tvari biomasės energetika 2022“, kuri balandžio 28-ąją vyks miško apsuptyje šalia Druskininkų.

JENSEN nuo 1884 metų nuolat tobulina savo gaminius ir pritaiko juos prie teisinių reikalavimų bei klientų poreikių. Įmonės mašinos yra išskirtinai gaminamos tik Vokietijos gamykloje Maasbüll mieste netoli Flensburgo. Veiksmingi, patikimi, naujoviški ir patvarūs – tai JENSEN medienos smulkintuvai, reiškiantys aukštą kokybę.

JENSEN gamykloje dirba apie 85 žmonių kolektyvas, kuris kuria kiekvieną mašiną tarsi sau pačiam bei kad jos klientai galėtų visad dirbti be jokių problemų.

“Mes prisiimame atsakomybę už kiekvieną mašiną, kuri iškeliauja iš mūsų gamyklos. Jei kyla kokių nors klausimų ar problemų, esame pasiruošę atsakyti ir jas išspręsti”,- garantuoja Vokietijos bendrovė.

Patyrusių ir kompetentingų pardavėjų, teikiančių profesionalias konsultacijas ir puikų aptarnavimą dėka, JENSEN yra pirmasis profesionalių arboristų ir paslaugų teikėjų pasirinkimas Vokietijoje bei daugiau nei 30 pasaulio šalių. Pirmaujančios Lietuvos nuomos kompanijos taip pat renkasi JENSEN medienos smulkintuvus.