Moksleivių žinių konkursas – viktorina “Atgal į gamtą!”

Saugomų teritorijų pasas – galimybė geriau pažinti gamtą
7 birželio, 2021
Julius Danusevičius: „Trokštu, kad dėl Lietuvos miškų dirbtų patriotiškai nusiteikę žmonės“
9 birželio, 2021

Moksleivių žinių konkursas – viktorina “Atgal į gamtą!”

Mieli moksleiviai ir klasių vadovai,

Turbūt visuomenėje dar niekada nebuvo tiek daug diskutuojama apie mus supančią aplinką, ekologines problemas ir aplinkai draugišką gyvenimo būdą, kaip pastaraisiais metais. Tai labai sveikintina – juk tik nuo mūsų pačių priklauso, ar sugebėsime išsaugoti gamtos įvairovę, švarią ir saugią aplinką. Tikime, kad šioms idėjoms esate neabejingi ir jūs, kad domitės gamtine aplinka, mylite mišką ir nevengiate pavaikštinėti net klaidžiausiais takais bei siekiate kuo geriau pažinti gamtos paslaptis. Todėl maloniai kviečiame šių metų birželio 11 dieną, 11 val. internetinėje Kahoot! platformoje organizuojamame konkurse-viktorinoje išbandyti jėgas, pasivaržyti tarpusavyje ir pademonstruoti savo žinias biologijos, gamtos apsaugos, ekologijos, kraštotvarkos ir miškininkystės klausimais.

Konkurse kviečiame savo jėgas išbandyti visas veržlias ir ambicingas Lietuvos mokyklų klases. Vis dėlto pagal klausimų sudėtingumą tikslingiausia būtų varžytis vyresniesiems – 10-12-oms klasėms.

Trys geriausiai pasirodžiusios klasės bus apdovanotos išties vertingais konkurso rėmėjų prizais! Prizinis fondas tebeformuojamas, tačiau jau dabar akivaizdu, kad nugalėtojų klasės bus maloniai nustebintos. Savaitgalis kaimo turizmo sodyboje? Kelionė visai klasei į užsienį? Jūrinis kruizas?.. Pamatysime!

Konkurso partneris Gamtos tyrimų centras įsteigė specialų prizą – gyvą ir be galo įdomią gamtos pamoką, kurią ves žymus Lietuvos gamtininkas, fotografas, įvairių knygų ir publikacijų autorius Selemonas Paltanavičius.

Konkurse norinčias dalyvauti klases prašome registruotis elektroniniu paštu info@kmaik.lm.lt. Besiregistruojanti klasė siunčiamame laiške turėtų nurodyti mokyklos ir klasės pavadinimą bei kontaktinio asmens el. pašto adresą ir telefono numerį.

Kiekvienai užsiregistravusiai klasei bus išsiųsta viena nuoroda į Kahoot! platformoje organizuojamą konkursą “Atgal į gamtą”.

Nors apdovanotos bus tik geriausias žinias pademonstravusios klasės, nuoširdžiai tikimės, kad visi konkurso dalyviai patirs daug gerų emocijų!

Trumpai:

Laikas: 2021 06 11, 11 val.

Trukmė: apie 1,5 val.

Vieta: internetinė platforma Kahoot!

Dalyviai: visos į konkursą užsiregistravusios Lietuvos mokyklų klasės (pagal klausimų sudėtingumą tikslingiausia varžytis 10-12-oms klasėms).

Registracija: užsiregistruoti reikia iki š.m. gegužės 31 d., atsiunčiant žinutę el. pašto adresu info@kmaik.lm.lt. Besiregistruojanti klasė siunčiamame laiške turi nurodyti mokyklos ir klasės pavadinimą bei kontaktinio asmens el. pašto adresą ir telefono numerį.

Telefonas pasiteirauti: (8-37) 383 082.

Konkurso organizatorius:

VšĮ Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija

Projekto partneriai: Lietuvos savivaldybių asociacija, Gamtos tyrimų centras, Valstybinė miškų tarnyba, Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba, Aplinkos apsaugos departamentas prie  Aplinkos ministerijos, Lietuvos miškininkų sąjunga, Lietuvos gamtos fondas, specializuotas internetinis portalas www.miskininkas.eu, žurnalas „Mūsų girios“, Kraštovaizdžio ir želdynų ekspertų grupė (KŽEG).

https://www.kmaik.lt/uploads/images/NAUJIENOS/2021/Naujienos%20LT/Nosted.JPGKonkurso rėmėjai:

Pagrindinis rėmėjas – UAB Nosted &

Rėmėjai:

UAB “Likmerė”, UAB “VMGcorp”, Lietuvos biomasės energetikos asociacija LITBIOMA, Privačių miškų savininkų asociacija, UAB “MMC Forest”, UAB “Smilgius”, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija.

Informaciniai rėmėjai: specializuotas internetinis portalas www.miskininkas.eu, žurnalas „Mūsų girios“.

Nuotrauka Bronislovo Ambrozo