Svetainė www.miskininkas.eu per vienerius veiklos metus jau sulaukė 1 000 000 apsilankymų

Panevėžio medelyne iškilo naujas modernus šiltnamis ir gamybinis centras
9 kovo, 2018
VMU: medienos patiekiame tiek, kiek reikia
11 kovo, 2018

Gerbiami skaitytojai, bičiuliai,

Svetainė www.miskininkas.eu  per vienerius veiklos metus jau sulaukė 1 000 000 apsilankymų. Tai tikrai neblogas startas, teikiantis vilčių, kad ateityje  būsime dar labiau Jums reikalingi bei plačiai matomi.

Savo tematiką planuojame paįvairinti naujomis skiltimis, iš jų ir „Gyvensenos“, t. y. sveiko gyvenimo būdo, nuo kurio priklauso net 40–60 proc. mūsų sveikatos.

 

Ketiname išsamiau informuoti ir apie populiarėjantį turizmą gamtoje – pažintinius takus, lankytinas vietas ir objektus, gamtotvarkos priemones saugomose ir kitose teritorijose. Viena iš pagrindinių temų bus miškininkystė, ypač urėdijų reformos fone, taip pat rašiniai, nuotraukos ir   filmuota medžiaga apie gražias miškininkų, moksleivių, gamtininkų, su miškais susijusios šakos gamintojų iniciatyvas bei inovatyvias technologijas.

 

Politikai, mokslininkai, visi gamtos bičiuliai savo nuomonę aktualiais klausimais galės išsakyti 

specialiai tam skirtoje rubrikoje „Pozicija“.

 

Daug susižavėjimo mums suteikia pati gamta – gyvūnų elgsena, netikėti kadrai, gamtos metų kaitą fiksuojančios žavios akmirkos, tikime, ir toliau mus džiaugins kartu. Be to, ne su vienu iš Jūsų tikimės susitikti miško sodinimo, aplinkos tvarkymo, tradicinių švenčių, sporto bei kituose renginiuose.

 

Maloniai laukiame Jūsų žinučių, foto bei kuo įvairesnių pasiūlymų.

  

Pagarbiai

www.miskininkas.eu

direktorius Dainius Šeronas