EWA parodoje pristatys „Massey Ferguson MF 8700S“ serijos traktorių

Kviečiame į konferenciją ir parodą “Tvari biomasės energetika 2022”
21 balandžio, 2022
Biokuro sektorius: virtuvė iš vidaus ir nesuvaidintos emocijos
21 balandžio, 2022

Vienas didžiausių žemės ūkio technikos prekybininkų Lietuvoje EWA  konferencijoje ir parodoje „Tvari biomasės energetika 2022“, kuri balandžio 28-ąją vyks miško apsuptyje šalia Druskininkų, pristatys puikiai žemės ūkio ir miško darbams tinkantį „ Massey Ferguson MF 8700S“ serijos traktorių.

Massey Ferguson MF 8700S“ serijos traktoriai dėl unikalių savo konstrukcijų ypač tinka darbui miškuose – tiek traukiant miško priekabas, tiek dirbant su kelmų freza. Ši serija yra aprūpinta galingais ir patikimais 8,4 l darbinio tūrio „AGCO Power“ varikliais (galia nuo 270 iki 400 AG) su dviem turbokompresoriais. Tai leidžia užtikrinti maksimalų sukimo momentą praktiškai visame variklio sūkių diapazone, o itin precizišką ir tikslų važiavimo greitį nuo 100 m/val. iki 50 km/val. į varančiuosius ratus perduoda bepakopė „Dyna-VT“ transmisija. Ši transmisija taip pat turi atskirus transmisijos ir išorinės hidraulikos karterius, kurie užtikrina ilgaamžį ir nepertraukiamą darbą įvairiomis, pastoviai kintančiomis sąlygomis bei su skirtingais padargais.

Traktorius universalus, o siekiant kuo platesnio jo panaudojimo jis gaminamas su 205 l/min. našumo hidrauliniu siurbliu bei yra aprūpintas 12 t keliamosios galios galiniu tritaškiu sukabintuvu – tai leidžia sujungti į agregatą net su sunkiausiais ir reikliausiais padargais. Visi šie pagrindiniai mazgai sumontuoti į tvirtą ir galingą traktoriaus rėmą, kurį, esant poreikiui, galima nesudėtingai apkaustyti metalo plokštėmis ir taip paversti šį traktorių į apsaugotą spartų bei ypač našų miško darbininką.

https://www.ewa.lt/