Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija absolventams įteikė diplomus

„Auksinis ąžuolo lapas“ – už ypatingus nuopelnus Lietuvos miškams (Papildyta prof. Alberto Vasiliausko apdovanojimu)
1 liepos, 2021
Į gyvenimą išleista naujas būrys miškininkų
3 liepos, 2021

Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija absolventams įteikė diplomus

Iškilminga diplomų įteikimo šventė KMAIK surengta birželio 29 d.,  į gyvenimą miškininkų, želdynų dizainerių, sodininkystės, hidrotechninės statybos, nekilnojamojo turto kadastrinių matavimų, žemėtvarkos specialistų bei KMAIK Profesinio mokymo skyriaus absolventų laida palydėta su meile ir nuoširdžiais linkėjimais.

Šventė šiemet organizuota kiek kitaip nei įprastai – lauke, kolegijos vidiniame kiemelyje, išlakių kaštonų pavėsyje. Priešpaskutinė birželio diena daugeliui įsimins kaip kokybiškai naujo gyvenimo etapo pradžia – ne vienam jaunam žmogui diplomų įteikimas siejasi su laisve, pagaliau įgyvendinta svajone, gaivaus oro gurkšniu, o ir įsipykusio karantino atšaukimas jau čia pat… Rodos, jokių suvaržymų nebelieka, pirmyn stačia galva į laisvę, į gyvenimą! Žinoma, su laisve ateina ir didelė atsakomybė, bet apie ją bus galima galvoti rytoj, o šiandien – švęsti, švęsti, švęsti!

Kolegijos kiemelyje netrūko šventinio džiugesio, plačių šypsenų, šiltų sveikinimo kalbų, fotoaparatų blyksčių, gėlėmis buvo apipilti dėstytojai, o absolventai jų ir artimųjų dėmesiu. Džiugią nuotaiką padėjo kurti Lietuvos operos ir baleto teatro solistas Rafailas Karpis, kurio išraiškingas tenoras drebino kolegijos ir LAMMC Miškų instituto prieigas, kvietė smalsuolius mesti darbus ir prisijungti prie smagaus šurmulio.

Diplomantus, kolegijos darbuotojus ir svečius šia gražia proga sveikino KMAIK direktorius dr. Vaidotas Lygis, Valstybinės miškų tarnybos direktorius, kolegijos Miškininkystės studijų programos baigiamųjų egzaminų komisijos pirmininkas Karolis Mickevičius, KMAIK Alumni klubo prezidentas, VMU Dubravos regioninio padalinio Karmėlavos girininkijos girininkas Kęstutis Bacvinka, KMAIK Miškininkystės katedros vedėjas doc. dr. Vidmantas Verbyla, Kraštovaizdžio architektūros ir rekreacijos katedros vedėja Asta Doftartė,  kolegijos socialinio partnerio Rokų medelyno, UAB „Želdynėlis“ savininkas ir vadovas, Lietuvos dendrologų draugijos pirmininkas Arvydas Rutkauskas, KMAIK Hidrotechninės statybos katedros vedėja Gitana Vyčienė, kolegijos socialinio partnerio VDU Žemės ūkio akademijos Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakulteto prodekanas doc. dr. Rytis Skominas, KMAIK Nekilnojamojo turto kadastro katedros vedėja doc. dr. Edita Abalikštienė, Lietuvos žemėtvarkos ir hidrotechnikos inžinierių sąjungos viceprezidentas, kolegijos docentas dr. Vilimantas Vaičiukynas. Absolventų vardu padėkos žodį tarė KMAIK Studentų atstovybės prezidentas Martynas Matijoška, taip pat  pasisakė šių metų laidos absolventai.

KMAIK inf.

Nuotraukos Dainiaus Šerono